تبلیغات
Susa Web Tools
دختران خون آبی - صادقی:آبی تا ابد یگانه رنگ قلبم خواهد بود


دختران خون آبی

اس اس آسیایی سرور سرخکایی


امیر حسین صادقی: قلعه نویی وقتی فهمید به حجازی ارادت دارم، كینه به دل گرفت!






امیرحسین صادقی مدافع تیم فوتبال استقلال تهران بعد از این که از لیست آبی پوشان خارج شد
به تراکتورسازی تبریز پیوست تا سال آینده در تیم امیر قلعه نویی بازی کند.صادقی بعد از جدایی از استقلال، با ارسال نامه ای به برنا از هواداران این تیم خداحافظی کرد.

متن نامه صادقی به شرح ذیل است:
حالا دیگر 10 سالی می شود که نه به عنوان عضو کوچکی از خانواده بزرگ استقلال بلکه به عنوان یک هوادار عاشقانه در کنار تیم محبوبم هستم و در این سالها خاطرات فراموش نشدنی زیادی برایم در کنار هواداران رقم خورده است.
 

نمی دانم چه می شود گفت در وصف این هواداران؟ آنها که در هر شرایطی در کنار ما بودند و لحظه ای عشقشان را دریغ نکردند.

در این 10 سال روزهای فراموش نشدنی بسیار بودند؛ از روزی که نخستین بار با لباس آبی مقابل سپاهان در اصفهان به میدان رفتم تا روز بی نهایت تلخی که در دربی گل زدم. قهرمانی در لیگ برتر، جام حذفی و..... بی شک شیرین ترین خاطرات زندگی من است؛ موفقیت هایی که در آنها کمترین سهم را داشتم.

دست سرنوشت اما گویا برایم چنین رقم زده است. از پدر بزرگوارم حاجی فتح الله زاده آموخته ام که روزگار همیشه به دل من رفتار نمی کند و چنین است که با قلبی آکنده از اندوه و به ناچار پیراهن آبی را موقتا از تن در آورم اما کیست که نداند که آبی تا ابد یگانه رنگ قلبم خواهد بود؟

در این میان تنها نکته ای که اندکی بار اندوه را برایم سبک می کند این است که این فرصت را دارم تا بار دیگر شاگرد امیر قلعه نویی باشم. مردی که سالهای قبل در استقلال چون برادری بزرگتر و دلسوز، الفبای فوتبال را در گوشم زمزمه کرد و متأسفم که در روزهای درخشان و خاطره انگیز قهرمانی عملا با بی مهری از خانه اش دور شد.

امید دارم این جدایی طولانی نشود و استقلال روزی با درایت حاجی و مربیگری امیر ستاره سوم را روی سینه اش حک کند.

جای ناصرخان عزیز سبز، هوادار استقلال پاینده.

 


نوشته شده در چهارشنبه 15 تیر 1390 ساعت 12:04 ب.ظ توسط نظرات |


Design By : Pars Skin

?