تبلیغات
Susa Web Tools
دختران خون آبی - آرش:ازحضور انصاری‌فرد در استقلال استقبال می‌کنم


دختران خون آبی

اس اس آسیایی سرور سرخکاییمهاجم تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه حضور کریم انصاری‌فرد در این تیم موجب تقویت خط حمله آبی پوشان خواهد شد
 گفت: هرگز به خودم اجازه نمی دهم که در کار سرمربی تیم دخالت کنم. آرش برهانی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اردوی یک هفته‌ای این تیم در کردان کرج اظهار داشت: اردوی بسیار خوبی بود، توانستیم از این اردو به نحو مطلوب استفاده کنیم و پس از تعطیلات پایان فصل گذشته، شروع خوبی را برای فصل آینده داشته باشیم.وی در ادامه افزود: بازیکنانی که در اردوی کردان کرج حضور داشتند، طی این یک هفته با تمام توان در تمرینات صبح و عصر شرکت کردند تا آمادگی مطلوب را برای شروع مسابقات لیگ برتر به دست آورند.

وی در ادامه افزود: کادرفنی نیز با حضور همیشگی در تمرینات به دقت کار بازیکنان را زیر نظر داشت. فکر می کنم مربیان نیز از روند آماده سازی تیم راضی بودند.

آرش برهانی عدم حضور بازیکنان ملی پوش را تنها مشکل تیم استقلال در اردوی کردان عنوان کرد و گفت: متاسفانه عدم حضور بازیکنان ملی پوش و غیبت دو بازیکن عراقی در این اردو باعث شد تا مربیان نتوانند آنطور که مورد نظرشان بود برنامه‌های خود را به اجرا درآورند.

مهاجم تیم استقلال در واکنش به شایعاتی که پیرامون مخالفت وی با حضور کریم انصاری‌فرد در جمع آبی پوشان مطرح شده، گفت: اصلا چنین چیزی صحت نداشته و نمی دانم چه کسانی این صحبت‌ها را عنوان می‌‌کنند. من اعتقاد دارم با آمدن کریم خط حمله استقلال تقویت خواهد شد.

وی افزود: من خود یکی از کسانی هستم که از حضور انصاری‌فرد در استقلال استقبال می‌کنم و این اجازه را هم به خود نمی‌دهم و نخواهم داد که در کار کادر فنی دخالت کنم. حضور هر بازیکنی در استقلال به دیگر بازیکنان هیچ ارتباطی ندارد و ما با تمریناتی که انجام می‌دهیم فقط با یکدیگر به رقابت می‌پردازیم.


نوشته شده در جمعه 17 تیر 1390 ساعت 09:34 ب.ظ توسط نظرات |


Design By : Pars Skin

?