تبلیغات
Susa Web Tools
دختران خون آبی - عمران‌زاده:مطمئن هستم امسال یک کارت زرد هم نمی‌گیرم


دختران خون آبی

اس اس آسیایی سرور سرخکایی

http://www.footballiran.ir/Images/News/larg_Pic/29-4-1388%5CIMAGE633837771833125000.jpg


حنیف عمران‌زاده با حرف‌های خود سعی می‌کند نگرانی از جانب خط دفاع استقلال را کاهش دهد.
 آیا وعده او از این نگرانی و استرس می‌کاهد؟! اگر حنیف یا پژمان به هر دلیل محروم یا مصدوم بشوند آن وقت تکلیف خط دفاع چه خواهد شد؟ چه کسی می‌خواهد جای یکی از آنها را بگیرد؟ حنیف می‌خندد و آینده را روشن می‌بیند!قرار بود سیدجلال هم به جمع مدافعان استقلال اضافه بشود اما او به سپاهان برگشت.

‌ حتما برای خودش دلایلی داشته. من فکر می‌کنم باید به تصمیم بازیکنان احترام گذاشت. ما در بطن ماجرا نیستیم شاید او پیش خودش فکرهایی کرده که دوباره به سپاهان برگشته است.
رفتن او حالا همه را نگران خط دفاع استقلال کرد.
‌ سیدجلال دفاع خوبی بود اما این طور هم نیست که با رفتن سیدجلال ما لطمه بخوریم. استقلال تیم بزرگی است و قطعا می‌تواند گلیم خود را از آب بیرون بکشد. مدیران باشگاه دنبال جذب دیگر بازیکنان هستند و حتما مشکل با درایت آ‌قای فتح‌ا...‌زاده از بین خواهد رفت.
تصور کن تو به هر دلیل محروم یا مصدوم بشوی، آن وقت چه اتفاقی می‌افتد؟
‌ خب، درباره مصدومیت نمی‌توان پیش‌بینی کرد اما مطمئن باشید محروم نمی‌شوم.
اما تو خیلی سابقه محرومیت داری؟
‌ بله، اما امسال وضعیت فرق می‌کند. قول دادم دیگر نه کارت زرد بگیرم و نه کارت قرمز. امسال کمترین اخطارها را می‌گیرم و این به شما ثابت خواهد شد.
با این حرف‌ها می‌خواهی به هواداران تیمت امیدواری بدهی!
‌ نه! هواداران خودشان فوتبال را از من بهتر می‌فهمند. آنها خوب می‌توانند قضایا را تجزیه و تحلیل کنند اما حقیقت این است که تفکر من نسبت به فوتبال عوض شده. خودم مطمئن هستم امسال یک کارت زرد هم نمی‌گیرم.
درباره تمرین‌های روزهای گذشته حرفی نزدی.
‌ باید اعتراف کنم داریم بهترین تمرین‌ها را انجام می‌دهیم. مولایی جوری بدنسازی می‌کند که هیچ کس نگران آینده نیست. من مطمئن هستم امسال بازیکنان استقلال از لحاظ بدنی بهترین سال خود را پشت‌سر خواهند گذاشت.
تا حالا از جذب بازیکنان مورد نظر راضی بودی؟
‌ فکر می‌کنم تا الان موفق بودیم. ما بازیکنان خوبی مثل حمودی، تیموریان و رحمتی را جذب کردیم کرار هم هست که این 4 بازیکن خیلی می‌توانند به ما کمک کنند. شک ندارم موفق می‌شویم.


نوشته شده در دوشنبه 20 تیر 1390 ساعت 10:08 ق.ظ توسط نظرات |


Design By : Pars Skin

?