تبلیغات
Susa Web Tools
دختران خون آبی - کسی که قول قهرمانی ندهد را نگه نمی‌دارم


دختران خون آبی

اس اس آسیایی سرور سرخکاییسرپرست باشگاه استقلال با انتقاد از لیست جدید تیم ملی گفت: احساس می‌کنم روی کارلوس کی‌روش تاثیرگذاری شده است.
علی فتح‌الله‌زاده در خصوص شرایط استقلال و لیست جدید تیم ملی صحبت‌های زیر را مطرح کرد.

* اگر هوار نشد، سه گزینه دیگر داریم
فتح‌الله‌زاده درباره اینکه سرانجام استقلال با هوار ملا محمد تمدید می‌کند یا خیر، گفت: امروز و فردا تکلیف‌مان را با هوار ملا محمد روشن می‌کنیم. به او پیشنهادی داده‌ایم که مناسب است و بیشتر از آن هم نمی‌توانیم بدهیم. اگر با او به نتیجه نرسیم سه گزینه دیگر در این پست مدنظرمان است که قطعا جایگزین هوار می‌کنیم.

* ولید علی به استقلال نزدیک است
وی گفت: دو بازیکن آفریقایی، یک بازیکن برزیلی به نام "دده " و ولید علی از کویت، برای جایگزینی هوار ملامحمد مدنظرمان است که در بین آنها مذاکراتمان با ولید علی مثبت پیش رفته است.

سرپرست باشگاه استقلال درباره اینکه گفته می‌شود قیمت ولید علی بالا است گفت: همه چیز با مذاکره حل می‌شود و ما می‌توانیم این بازیکن را جذب کنیم.

فتح‌الله‌زاده درباره اینکه تصمیم دارند بازیکنی از دورتموند را به خدمت بگیرند، گفت: یک مدافع آلمانی و یک مدافع برزیلی مدنظرمان است. در شرایط فعلی تمام تلاش باشگاه این است که ابتدا قرارداد آندرانیک تیموریان ثبت شود تا اسکلت تیم شکل بگیرد. امروز قرارداد مهدی رحمتی ثبت و خیالمان از بابت دروازه راحت می‌شود. با آندرانیک تیموریان نیز امروز یا فردا ثبت می‌کنیم.

* شرایط انصاری‌فرد را بررسی می‌کنیم
سرپرست باشگاه استقلال درباره اینکه کریم انصاری‌فرد باید در یک تیم نظامی بازی کند، گفت: شرایط او را بررسی می‌کنیم. من تا زمانی که با بازیکنی به توافق نرسم نمی‌گویم تمام شده است. در مورد انصاری‌فرد هم می‌گویم که با او در حال مذاکره هستیم. قرار است پورحیدری با او صحبت کند. اگر نتوانیم انصاری‌فرد را جذب کنیم مهاجم خارجی می‌گیریم.

* مدافع خارجی جذب نمی‌کنیم
فتح‌الله‌زاده در پاسخ به این سؤال که برای خط دفاع چه تصمیمی گرفته‌اند، گفت: روی جذب مدافع خارجی کار نمی‌کنیم چون پژمان منتظری و حنیف عمران‌زاده را در این پست داریم. اگر قرار باشد بازیکن قوی‌تر از این دو بیاوریم، مجبوریم یکی از آنها را روی نیمکت بنشانیم. بنابراین دنبال بازیکنی هستیم که اگر از این دو هم قوی‌تر نبودند مشکلی برایمان پیش نیاید.

* تکلیف طالبی تا دو سه روز دیگر مشخص می‌شود
وی در مورد اینکه مذاکره با فرشید طالبی ادامه دارد یا خیر، گفت: تا دو سه روز دیگر تکلیف او مشخص می‌شود.

فتح‌الله‌زاده درباره اینکه آیا مذاکره استقلال با این بازیکن اخلاقی است یا خیر، تصریح کرد: باید ببینیم تعریف از کار اخلاقی چیست. ما از باشگاه ذوب‌آهن خواسته‌ایم اگر با این بازیکن قراردادی دارند آن را روی سایت خود بگذارند. استقلال کجای این داستان مقصر است؟ اگر بازیکنی قرارداد داشته باشد امکان ندارد سراغش برویم.

وی در مورد اینکه با وجود این ادعا از سوی باشگاه استقلال چند روز قبل با هادی شکوری که با شاهین بوشهر قرارداد دارد وارد مذاکره شدند، گفت: ما سراغ شکوری نرفتیم. او فقط به باشگاه استقلال آمد تا در مورد مطالباتش با نظری جویباری صحبت کند. من که نمی‌توانم جوابگوی شایعاتی باشم که منتشر شده است. بازیکنی که قرارداد دارد سراغش نمی‌رویم.

* مظلومی تشخیص داده به مجیدی مرخصی بدهد
فتح‌الله‌زاده در مورد اینکه گفته می‌شود فرهاد مجیدی در تهران دیده شده، عنوان کرد: او برای رسیدگی به کارهای شخصی‌اش به امارات رفته و تهران نیست. اگر تهران باشد در تمرینات استقلال شرکت می‌کند.

سرپرست باشگاه استقلال در پاسخ به این انتقاد که چرا باید در شرایطی که آبی‌پوشان در فصل بدنسازی هستند، به کاپیتان تیم برای رسیدگی به امور شخصی مرخصی داده شود، گفت: فرهاد مجیدی با تصمیم مظلومی مرخصی گرفته و حتما سرمربی تیم کار او را آنقدر ضروری دیده که به مجیدی مرخصی بدهد. این سؤال را باید از مظلومی بپرسید و من نمی‌توانم جوابگوی همه سؤالات شما باشم.

وی درباره اینکه گفته می‌شود مجتبی جباری دو روز قبل به دلیل نگرفتن پول قهر کرده، گفت: من که چنین چیزی را نشنیده‌ام. اینقدر سرگرم پیدا کردن پول برای این باشگاه هستم که از این خبرهای قهر بی‌اطلاعم.

* متاسفانه هنوز وزارت ورزش به استقلال پولی نداده است
فتح‌الله‌زاده در پاسخ به این سؤال که آیا وزارت ورزش تاکنون به باشگاه استقلال پول داده یا خیر، گفت: متاسفانه هنوز مشکل حل نشده و وزارت ورزش به باشگاه استقلال پولی نداده است. با این شرایط نمی‌توانیم به هوادار قول بدهیم. چند روز دیگر نقل و انتقالات تمام می‌شود و شرایط ناگواری داریم. اکنون هم از این و آن قرض می‌گیرم تا پول بازیکنان را بدهم.

* رحمتی بیاید می‌گویند مصدوم است، نیاید می‌گویند استقلال بدبخت شد
فتح‌الله‌زاده در ادامه گفتگو درباره اینکه گفته می‌شود مهدی رحمتی از آسیب‌دیدگی کهنه رنج می‌برد، اظهار داشت: همه روزنامه‌ها با هم همدست شده‌اند تا در خصوص حضور رحمتی در استقلال چنین حرف‌هایی درست کنند. اگر به استقلال بیاید می‌نویسند مصدوم است و اگر نیاید می‌نویسند استقلال با نگرفتن رحمتی بدبخت شد. به هر حال هر کسی بیاید یا نیاید یک جور حرف می‌زنند. یا می‌نویسند مصدوم است، یا بداخلاق است. در مورد رحمتی خیالمان از هر بابت راحت است. او مردی است که حرف می‌زند و زیر قولش نمی‌زند.

* حق‌مان از نصرتی را می‌گیریم
فتح‌الله‌زاده با تاکید بر اینکه از محمد نصرتی به دلیل نادیده گرفتن قراردادش با استقلال شکایت کرده‌اند، گفت: من همیشه گفته‌ام حتما نصرتی اینقدر پول گرفته که می‌تواند 200 میلیون تومان جریمه به استقلال بدهد. ما که به او حرف بدی نزدیم و علیه او صحبت نکردیم. او زیر قراردادش زده و با علم به این موضوع با تیم دیگری قرارداد بسته است. این حق من نیست که از آن کوتاه بیایم. حق باشگاه است و تا پایان رسیدگی می‌کنیم.

* توقع قهرمانی از استقلال را پس نمی‌گیرم
فتح‌الله‌زاده درباره اینکه منصور پورحیدری از مظلومی خواسته مصاحبه نکند و این شائبه ایجاد شده که بین مظلومی و وی اختلاف نظر بابت قول قهرمانی به وجود آمده گفت: من توقع قهرمانی از استقلال را پس نمی‌گیرم و کسی که قول قهرمانی ندهد را نگه نمی‌دارم. من به همه اعضای باشگاه و تیم گفته‌ام از امروز به بعد کمتر مصاحبه کنند. هر کسی که از امروز بی‌رویه و حاشیه‌ای مصاحبه کند جریمه سنگینی خواهد شد و به شدت برخورد می‌کنیم به غیر از مدیرعامل که او هر طور که دلش بخواهد می‌تواند مصاحبه کند.

وی در پاسخ به این سؤال که شاید مظلومی به دلیل شرایط استقلال نگران است و به همین دلیل قول قهرمانی نمی‌دهد، گفت: او از این جنبه حق دارد نگران باشد که فعلا بازیکنانی مثل رحمتی، آندو و خسرو حیدری هنوز قراردادشان را با استقلال ثبت نکرده‌اند. در این شرایط می‌توانند نگران باشند اما وقتی همه بیایند، تیم دیگر قابلیت قهرمانی پیدا و شرایط فرق می‌کند پس در نتیجه باید از این تیم توقع قهرمانی داشت.

* کی‌روش با این انتخابات به عملکردش خدشه وارد کرد
سرپرست باشگاه استقلال در پایان گفتگو در خصوص دعوت نشدن بازیکنی از استقلال به تیم ملی و خط خوردن پژمان منتظری تصریح کرد: با تیم ملی مشکلی نداریم اما کی‌روش با این انتخاب به توانایی‌اش خدشه وارد کرد. تیمی که نایب قهرمان لیگ ایران می‌شود همه می‌دانند که می‌تواند در تیم ملی نماینده داشته باشد و واقعا متعجب شدم اما برای تیم ملی احترام قائلم. فرقی نمی‌کند مربی ایرانی یا خارجی باشد هر مربی تحت تاثیر قرار گیرد عاقبت خوشی نخواهد داشت. من احساس می‌کنم روی کارلوس کی‌روش تاثیرگذاری شده است. پژمان منتظری تنها دفاعی بود که برای تیم ملی گل زد و خط خوردنش شک‌برانگیز است. امیدوارم من اشتباه کرده باشم.

 


نوشته شده در سه شنبه 21 تیر 1390 ساعت 05:03 ب.ظ توسط نظرات |


Design By : Pars Skin

?