تبلیغات
Susa Web Tools
دختران خون آبی - سررشته‌داری: حرمت همه خبرنگاران باید حفظ شود


دختران خون آبی

اس اس آسیایی سرور سرخکایی

تصویر خبر


به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، فوتبال ایران گام به گام به سمت حرفه‌ای شدن می‌رود. گهگاه آهسته و گاهی سریع!

محمد سررشته‌داری مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال این جمله را می‌گوید و سپس در مورد رحمتی می‌افزاید: احترام به خبرنگاران در دنیای حرفه‌ای یک اصل است. جایگاه مشخص، زمان مشخص و روش مشخص، خبرنگار را صاحب احترام می‌کند آن هم نه تنها برای برخی از عزیزان خبرنگار، بلکه برای همه آنها.

سیدمهدی رحمتی طی روزهای گذشته با مشکلاتی مواجه شد که او را با شفاف‌سازی مواجه می‌کرد. همین مسئله برای آنکه رحمتی را به آرامش برساند موجب اعلام زمان و مکان کنفرانس مطبوعاتی شد و این تصمیم از ظهر روی خط یکی، دو خبرگزاری رسمی رفت.

سررشته‌داری می‌افزاید: به همین دلیل و برای احترام به همه آن خبرنگارانی که با خواندن آن خبر در محل کار خود باقی ماندند و برای زمان اعلام شده برنامه‌ریزی کردند، لازم بود که سیدمهدی رحمتی حرف‌هایش را در آن کنفرانس بزند.

سررشته‌داری تأکید می‌کند: اگر رحمتی پاسخ همه سؤال‌های خبرنگاران را در هیأت فوتبال می‌گفت برای آن دسته از خبرنگارانی که به احترام خبر ظهر منتظر مانده بودند یک نوع جاماندگی ایجاد می‌شد که این نه درست است، نه حرفه‌ای!

دلخوری آن دسته از عزیزان را که به سختی خود را به هیأت فوتبال رسانده بودند روی چشم می‌گذاریم و از همه دعوت می‌کنیم که فردا ساعت یازده در محل موعود باشند تا اصول حرفه‌ای را در بخش رسانه با هم و در کنار یکدیگر رعایت کنیم و حرمت همه دوستان و همکاران را حفظ کنیم. ان‌شاء‌ا...


نوشته شده در چهارشنبه 22 تیر 1390 ساعت 07:30 ق.ظ توسط نظرات |


Design By : Pars Skin

?