تبلیغات
Susa Web Tools
دختران خون آبی - منتظری:امسال قهرمانی حق استقلال است


دختران خون آبی

اس اس آسیایی سرور سرخکایی

بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران معتقد است که قهرمانی در لیگ برتر یازدهم حق تیمش است.   پژمان منتظری در جمع خبرنگاران با بیان این که افتخار هر بازیکنی است که در تیم ملی حضور داشته باشد، اظهار کرد: حضور در استقلال مسئولیت سخت‌تری است چون استقلال کمی از تیم ملی ندارد.

وی ادامه داد: تمرین‌هایمان را منظم انجام می‌دهیم تا بتوانیم با قدرت در لیگ شرکت کنیم، هر چند بازی در لیگ برتر سخت است و ما باید برای قهرمانی تلاش کنیم و با توجه به بازیکنان خوبی که جذب کرده‌ایم، می‌توانیم به مقام خوبی برسیم.

منتظری ادامه داد: بازیکنان خوبی در اختیار داریم و با وجود این که مهره‌های زیادی را نسبت به فصل قبل از دست داده‌ایم می‌توانیم با رفع مشکلات سال گذشته امسال به قهرمانی لیگ دست پیدا کنیم. قهرمانی امسال حق استقلال است.

بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران معتقد است که سپاهان همچنان رقیب سرسختی برای تیمش برای قهرمانی است و تیم‌های ذوب آهن، پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز نیز برای قهرمانی سد راه استقلال هستند.

منتظری در ادامه درباره خط خوردنش از تیم ملی نیز گفت: نظر کی‌روش را نمی‌دانم، ولی در تمرینات تیم ملی بسیار خوب تمرین کردم. سعی می‌کنم در طول فصل با بازی‌های خوب به تیم ملی برسم، چرا که تا جام جهانی سه سال زمان باقی‌مانده است.

 
 


نوشته شده در چهارشنبه 22 تیر 1390 ساعت 10:40 ق.ظ توسط نظرات |


Design By : Pars Skin

?