تبلیغات
Susa Web Tools
دختران خون آبی - محل تمرین استقلال تغییر كرد-- حنیف عمران زاده:رابطه من و مظلومی رابطه پدر و پسری است


دختران خون آبی

اس اس آسیایی سرور سرخکایی

                                                 

به نقل از سایت باشگاه استقلال، آبی‌های پایتخت امروز در زمین خیریه عمل تمرین خواهند کرد. استقلالی‌ها که طی این چند هفته در زمین شماره 3 آزادی مشغول تمرین می‌شدند، امروز محل تمرین خود را تغییر می‌دهند و در زمین خیریه عمل مشغول آماده‌سازی خود می‌شوند. تمرین استقلال ساعت 18 آغاز می‌شود.


.•* زیبــا ســاز بــرای مـــا *•. www.zibasaz4us.blogsky.com جدا کننده ها


فریبا: استقلال كهكشانی نیست.


                                                      

  بهتاش فریبا در خصوص شکست استقلال برابر صبا در بازی دوستانه، تصریح کرد: بعد از این بازی گفتند تیم کهکشانی استقلال برابر صبا شکست خورد، در حالی که ما کهکشانی نیستیم. تعداد بازیکنان ما برای این مسابقه به سختی به 11 نفر رسید.
وی افزود: فعلا بحث کهکشانی یا غیر کهکشانی نیست. ما بسیاری از بازیکنانمان را در اختیار نداریم و باید پس از چند هفته از شروع لیگ در این خصوص صحبت کنیم.
مربی استقلال در پاسخ به این سوال که ''آیا کادر فنی این تیم قادر به جمع کردن حواشی ستاره های استقلال در فصل آینده خواهد بود یا خیر'' تاکید کرد ما سال گذشته کمترین حاشیه را در استقلال داشتیم،‌ چرا که مظلومی و پورحیدری کاری به حاشیه ها ندارند. ما تیم امسال را هم بر اساس رفاقت بسته ایم و تلاش می کنیم تا این رویه را در تیم و میان بازیکنان جا بیندازیم.
فریبا در خصوص غیبت فرهاد مجیدی در تمرینات روز گذشته استقلال هم یادآور شد با فرهاد دیشب تلفنی صحبت کردم. او گفت که مریض بوده و حتی زیر سرم رفته است. فکر می کنم او از امروز مجددا به تمرینات بیاید.
وی با اشاره به شرایط بازیکنان استقلال و میزان آمادگی آنها هم خاطرنشان کرد بازیکنان هم اکنون در دوران افت بدنی بعد از دوران بدنسازی هستند و فکر می کنم تا دو سه روز دیگر این مشکل برطرف شود. البته مشکل اصلی ما به نبود ملی پوشان بر می گردد.
فریبا گفت: سه بازیکن ما در اردوی تیم ایران و دو بازیکن ما هم در اردوی تیم های عراق و کویت هستند. امیدوارم آنها هر چه سریعتر به تمرینات ما برگردند تا هماهنگی لازم در تیم به وجود بیاید.

.•* زیبــا ســاز بــرای مـــا *•. www.zibasaz4us.blogsky.com جدا کننده ها


بزرگترین آرزویم پوشیدن دوباره پیراهن استقلال          

  پرویز برومند که چند سال پیش دروازه بان اول تیم فوتبال استقلال بود و در رقابتهای مقدماتی جام جهانی 2002 نیز یکی از سنگربانان تیم ملی بود پس از سه سال دوری از میادین فوتبال دوباره در تمرینات آبی پوشان شرکت می کند و قصد دارد مجددا به درون چارچوب برگردد.

برومند با تایید این مطلب گفت: از اردیبهشت ماه تمریناتم را به طور جدی شروع کرده ام و باانگیزه زیادی هم دنبال رسیدن به شرایط ایده‌ال هستم. الان حدود 70 درصد آماده ام و تمام تلاشم این است که با حضور درون دروازه به آمادگی مطلوب برسم.

 

دروازه بان پیشین تیم فوتبال استقلال در ادامه با تشکر از مدیریت و کادر فنی آبی پوشان گفت: روز به روز از نظر شرایط بدنی بهتر می شوم و به دنبال این هستم که با بازی کردن شرایط مطلوبی پیدا کنم. من تشنه بازی هستم و امیدوارم شرایط برای این امر فراهم شود.

وی حضور مجدد در استقلال را جزو بزرگترین آرزوهایش برشمرد و خاطرنشان کرد: من سه سال از فوتبال دور بودم و حالا آماده ام تا عقب ماندگی هایم را جبران کنم. از چند تیم لیگ دسته اولی پیشنهاد دارم اما با صبر و حوصله تیم جدیدم را انتخاب خواهم کرد و خدا را شکر می کنم که هر چه خواسته ام به من داده است.

پرویز برومند در پایان خاطرنشان کرد: از همه کسانی که باعث شده اند من به فوتبال برگردم تشکر می کنم و امیدوارم بتوانم با ارائه بازیهای خوب به محبت های همه آنها پاسخ دهم.

.•* زیبــا ســاز بــرای مـــا *•. www.zibasaz4us.blogsky.com جدا کننده ها

بازی گل یا پوچ برای به هم زدن تمرکز استقلال!


http://fcesteghlal.ir/UserFile/Pictures/FCSEA01%20(3).jpg

برخی کلمات آنقدر تکراری می‌شوند که شنونده را مشمئز می‌کند. بازی با کلمات برای ایجاد اختلاف یا زیرسؤال بردن اقتدار استقلال طی فصل نقل و انتقالات واقعاً به بازی گل یا پوچ شبیه شده است!

پرویز مظلومی، زندی، هنکه و...

همه تیم متشکل از 40 نفر است. آنقدر می‌کوبند تا یکی بیاید و یکی جمله تکراری یا یک حرف معمولی را بگوید و آن را بزرگ کنند!

گاهی حتی چیزی هم گفته نمی‌شود و تیتر می‌شود!

گاهی هم چیزی گفته می‌شود اما چیز دیگری تیتر می‌شود!

گاهی هم بازی با کلمات آنقدر کش پیدا می‌کند که حتی عاشقان قهرمانی هم از این کلمه خسته می‌شوند!

این روزها همه از استقلال تعریف می‌کنند! «همه» منظور از «همه» مردم و خبرنگاران و کارشناسان منصف هستند! اما رقبا یا دشمنان استقلال از این مسئله خوشحال نیستند. آنقدر می‌چرخند و می‌چرخانند تا یک حاشیه ایجاد کنند و استقلال را از تمرکز دور کنند.

یک روز این بازیکن را هدف قرار می‌دهند؛ روز بعد آن یکی و روز سوم مربی!

یک روز این مربی را سرمربی می‌کنند و آن سرمربی را اخراج! روز بعد استعفایش می‌دهند و روز سوم پای نخورده‌ها را وسط می‌کشند!

استقلال البته راه خودش را می‌رود: تیم‌، قدرتمند‌ بسته شده و افق‌ها روشن است. ما سعی می‌کنیم نبینیم اما هوادار استقلال می‌بیند و دلخور می‌شود!

از ما که نه، از دوستانی که رعایت انصاف و آرامش را نمی‌کنند و نمی‌دانند که چنین حرکاتی تنها به بخش بزرگی از فوتبال که استقلال باشد، ضربه می‌زند و در نهایت دودش به چشم خودشان، مردم، رسانه‌ها و... می‌رود!

حفظ آرامش امروز اولین دستور است.

می‌خواهند همین آرامش را بگیرند اما نمی‌دانند که استقلال برای از دست دادن آرامش خسیس است!

زمان زیادی باقی نیست و تمرینات باید فشرده‌تر شود. هدف هم قهرمانی است و بس!

عرق ریختن، دویدن و هماهنگ شدن در این‌بازه زمانی کوتاه باید در اوج خود باشد.

.•* زیبــا ســاز بــرای مـــا *•. www.zibasaz4us.blogsky.com جدا کننده ها

حنیف عمران زاده:رابطه من و مظلومی رابطه پدر و پسری است.هواداران استقلال در واقع یار دوازدهم ما هستند امیدوارم امسال نیز مثل چند بازی آخر فصل گذشته با تعصب و با شور و حال همیشگی خود یار و همراه ما باشند.
حنیف عمران زاده در گفتگویی اختصاصی با کانون رسمی هواداران باشگاه استقلال در مورد آخرین وضعیت خود و تیم استقلال به سوالات مطرح شده پاسخ داد .
مشکل مصدویت شما به کجا رسید ؟
مصدومیت من جزیی بود و خدا را شکر برطرف شد همین جا لازم می دانم از آقای مظلومی بابت چند جلسه استراحتی که برای بهبود من در نظر گرفتند تشکر و قدردانی نمایم


پس با این شرایط مشکلی برای بازی با سپاهان نداری ؟
نه هیچ مشکلی نیست و در صورت صلاحدید کادر فنی آماده بازی با سپاهان هستم
ترکیب خط دفاع استقلال در فصل جاری را چگونه ارزیابی می کنی ؟
خط دفاع استقلال از بازیکنان خوب و با تجربه ای تشکیل شده هرچند چند تن از بازیکنان فصل پیش بنا به دلایلی از استقلال جدا شدند اما هواداران استقلال مطمئن باشند جای هیچ نگرانی نیست
نظرت درباره جدایی امیرحسین صادقی از استقلال چیست ؟ بهتر نبود امسال هم در استقلال می ماند و به استحکام بیشتر خط دفاع استقلال کمک می کرد ؟
امیر حسین از دوستان بسیار نزدیک من بوده و هست ما در خیلی از اردوها هم اتاق بودیم اما درباره جدایی اش از استقلال به نظرم موضوع به او و مسئولین باشگاه بر می گردد و نظر خاصی ندارم .
امسال توقع زیادی از استقلال به وجود آمده و هواداران استقلال جز قهرمانی انتظار دیگری ندارند در این باره چه نظری دارید؟
انتظار هواداران به جاست و امیدواریم با کمک هواداران به خواست آنها که قهرمانی استقلال است دست پیدا کنیم.
سال گذشته در مقطعی با آقای مظلومی مشکل پیدا کردی . امسال شاهد حنیفی متفاوت خواهیم بود یا باز حاشیه های جدیدی در راه است ؟
مطمئن باشید سراغ حاشیه نخواهم رفت سال گذشته هم موضوع خاصی نبود . رابطه من و مظلومی رابطه پدر و پسری هست و امیدوارم تحت هیچ شرایطی این رابطه صمیمی دچار دستخوش نشود .
اگر حرفی با هواداران استقلال دارید یا صحبت نگفته ای دارید بفرمایید ؟
هواداران استقلال در واقع یار دوازدهم ما هستند امیدوارم امسال نیز مثل چند بازی آخر فصل گذشته با تعصب و با شور و حال همیشگی خود یار و همراه ما باشند . از همه هواداران استقلال درخواست می کنم با توجه به تغییراتی که در ترکیب استقلال به وجود آمده چند بازی اول صبور باشند و مطمئن باشند پس از چند مسابقه استقلال به اوج آمادگی خواهد رسید .


.•* زیبــا ســاز بــرای مـــا *•. www.zibasaz4us.blogsky.com جدا کننده ها

فاطمه می نویسه:سلام عزیزان فکر نکنم این وب تا جمعه آپ بشه آخه میرم مسافرت شاید نعیمه آپ کنه البته به احتمال 80%نعیمه هم آپ نخواهد کرد.
بای

نوشته شده در سه شنبه 4 مرداد 1390 ساعت 05:51 ب.ظ توسط نظرات |


Design By : Pars Skin

?