تبلیغات
Susa Web Tools
دختران خون آبی - برنامه مصاحبه بازیکنان تیم ملی اعلام شد


دختران خون آبی

اس اس آسیایی سرور سرخکایی

 خسرو والی زاده اظهار داشت : تیم ملی در این هفته شنبه تا سه شنبه از ساعت 18:30 در محل کمپ تیم های ملی تمرین خواهد داشت و به دلیل درخواست برخی خبرنگاران محترم مبنی براینکه پایان تمرین به  ساعت افطار برخورد می کند، مصاحبه بازیکنان برای پیش از آغاز تمرین برنامه ریزی شده است. ضمنا تیم ملی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه بعدازظهر تمرین ندارد و بازیکنان استراحت خواهند داشت. 

 وی برنامه مصاحبه بازیکنان را که از ساعت 18 تا 18:30 در محل لابی هتل آکادمی فوتبال برگزار می شود، به این شرح اعلام کرد:

شنبه پنجم شهریور: کریم انصاری فرد، غلامرضا رضایی، مجتبی جباری

یکشنبه ششم شهریور: فرهاد مجیدی، حنیف عمران زاده، مهرداد پولادی

دوشنبه هفتم شهریور: علی کریمی، مازیار زارع، محمد قاضی

سه شنبه هشتم شهریور: جواد نکونام، علیرضا حقیقی، محمدرضا خلعتبری.

 اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان برای برگزاری دو دیدار با تیم های اندونزی و قطر در مرحله مقدماتی جام جهانی 2014 از روز جمعه تشکیل شده است. نخستین دیدار تیم ایران ساعت 20 روز جمعه 11 شهریورماه جاری با تیم ملی اندونزی در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

.•* زیبــا ســاز بــرای مـــا *•. www.zibasaz4us.blogsky.com جدا کننده ها

تیموریان:از قصد کارت زرد نگرفتم برای هیچ کس قابل باور نیست که آندو تصادفی کارت زرد گرفته باشد ولی خودش می گوید:« خیلی بد شد که نمی‌توانم مقابل تراکتورسازی بازی کنم و باور کنید از قصد کارت زرد نگرفتم.حتی وقتی داور کارت زرد داد به پرویزخان نگاه کردم چون به من گفته بود تو را برای بازی با تراکتورسازی می‌خواهم اما من بی‌احتیاطی کردم و کارت زرد گرفتم. دوست داشتم مقابل تراکتورسازی بازی کنم اما انگار قسمت نیست.»

 
 او ادامه می دهد:«. من فکر نمی‌کردم داور به سرعت کارت زرد نشان بدهد برای همین آنطوری خطا کردم. اگر می‌دانستم سریع کارت می‌دهد خطا نمی‌کردم.خب، حالا خیالم بابت حضور در دربی راحت شده اما این دلیل نمی‌شود که بگویم به خاطر حضور در دربی عمدا کارت گرفتم. با این حال از اینکه می‌توانم در دربی 71 بازی کنم خیلی خوشحالم.»
 
 آندو درباره آینده تیم استقلال تاکید می کند : « با 5 هفته به هیچ تیمی جام قهرمانی نمی‌دهند. هیچ چیز مشخص نیست. تیم‌های خوب در لیگ کم نیستند.یک تیم برای اینکه قهرمان لیگ بشود فقط به خرید ستاره نیاز ندارد. تیم باید تیم باشد. یادم هست روزی مقابل در ورزشگاه بارسلونا جمله‌ای خواندم. نوشته بود ما بیشتر از یک تیم هستیم. این جمله امروز هم برای استقلال صدق می‌کند. ما هم بیشتر از یک تیم هستیم.»
 
 او در مورد وضعیت تیم ملی می گوید:« تیم ملی همیشه برای من ارزشمند بوده. حتی در بدترین شرایط هم برای تیم ملی بازی کردم. الان مربی بسیار خوبی داریم و بازیکنان خوبی هم به تیم ملی دعوت شدند. با تمام وجود در خدمت تیم ملی هستم. با اینکه کمی به خاطر بازی‌های فشرده خسته هستیم اما در شرایط مسابقه هستم و می‌توانم در اوج آمادگی به تیم ملی کشورم کمک کنم. ان‌شاءا... هم تیم ملی اندونزی را شکست می‌دهیم و هم تیم ملی قطر را. از این دو بازی 6 امتیاز می‌گیریم تا خیالمان راحت بشو
د.»


نوشته شده در یکشنبه 6 شهریور 1390 ساعت 05:49 ق.ظ توسط نظرات |


Design By : Pars Skin

?