تبلیغات
Susa Web Tools
دختران خون آبی - مجیدی: در تیم ملی باید خیلی بهتر بازی كنم


دختران خون آبی

اس اس آسیایی سرور سرخکاییفرهاد مجیدی قبل از آغاز تمرین تیم ملی در اظهار داشت: در این 3 روز که اردو را پشت سر گذاشته‌ایم همه چیز خوب بوده و از لحاظ امکانات در شرایط مطلوبی به سر می‌بریم.

 وی ادامه داد: صبح امروز جلسه آنالیز تیم اندونزی را پشت سر گذاشتیم. آنها تیمی نیستند که در حد نام ایران باشند ولی ما با تمام وجود مقابل آنها بازی خواهیم کرد و حریف را دست کم نخواهیم گرفت.

 مجیدی در خصوص ادامه راه تیم ملی بعد از بازی با اندونزی گفت: شاید به نظر بیاید که دیدار با اندونزی راحت است ولی در دور دوم قبول دارم که شرایط سخت می‌شود هرچند با مربی بزرگ و تیم بزرگی که در اختیار داریم به جام جهانی صعود می‌کنیم.

 کاپیتان استقلال در پاسخ به سؤال خبرنگاری که پرسیده بود شما گفته‌اید حتی در صورت نیمکت نشینی از تیم ملی خداحافظی نخواهید کرد آیا این موضوع صحت دارد؟ پاسخ داد: با توجه به شرایط قبل که قطبی مربی تیم ملی بود و با توجه به شرایط خاص آن زمان تصمیم گرفتم در تیم ملی نباشم اما حالا با توجه به تغییر کادر فنی و سرپرستی فضا را خوب دیدم و خوشحالم که پیراهن تیم ملی را می‌پوشم و مطمئن باشید تا زمانی که در تیم ملی باشم تمام تلاش خود را انجام می‌دهم.

 وی در خصوص اینکه تعامل او و کریمی تا چه اندازه به تیم ملی کمک می‌کند، گفت: علی کریمی از دوستان خوب من است و یکی از بهترین فوتبالیست‌های دهه اخیر ایران بوده و مطمئناً‌ بازگشت کریمی به تیم ملی خیلی کمک می‌کند. ما نیز هر کمکی از دستمان بر بیاید برای تیم ملی انجام می‌دهیم.

 در ادامه یکی از خبرنگاران از مجیدی پرسید شما در استقلال ستاره هستید و در این لحظه مجیدی از آن خبرنگار درخواست کرد که این لفظ را به کار نبرند. مجیدی گفت: ما در تیم خیلی ستاره داریم و دوست ندارم از این لفظ که من ستاره هستم استفاده کنید.

 یکی دیگر از خبرنگاران از کاپیتان استقلال پرسید: عده‌ای از کارشناسان معتقدند شما در تیم ملی و استقلال به صورت همزمان نمی‌توانید آن درخششی را که در تیم باشگاهی دارید به نمایش بگذارید، مجیدی در این خصوص گفت: آنها نظر خود را گفته‌اند و من هنوز برای تیم ملی بازی نکرده‌ام. اجازه بدهید بازی کنم شاید کارشناسان و همکاران شما درست گفته باشند.

 وی در پایان گفت: اعتقاد دارم حالا که در تیم ملی هستم باید خیلی بهتر از استقلال بازی کنم و انتظار مربی از من بالاست.

.•* زیبــا ســاز بــرای مـــا *•. www.zibasaz4us.blogsky.com جدا کننده ها

 عمران‌زاده:خودم را به كادرفنی تحمیل میكنم حنیف عمران‌زاده پیش از آغاز تمرین تیم ملی در خصوص آخرین وضعیت ملی‌پوشان اظهار داشت: شرایط خوبی را پشت سر می‌گذاریم. بعد از بازی با فولاد ریکاوری نداشتیم و هنگامی که در تمرینات تیم ملی شرکت کردیم تنها برای آمادگی بدن‌ها تمرینات سبک انجام دادیم. قرار است امروز در کنار دیگر بازیکنان تمرین کنیم تا برای دیدار با اندونزی آماده شویم.

 وی در خصوص شرایط تیم ملی در دیدار با اولین حریفش برای صعود به مرحله پایانی مسابقات جام جهانی 2014 برزیل گفت: وقتی بازی با مالدیو را دیدیم متوجه شدیم که همه تیم‌ها مقابل ما انگیزه دارند. تیم اندونزی مهاجمان بسیار خوبی دارد ولی مطمئن هستم با همت هواداران این تیم را شکست می‌دهیم. بعد از شکست حریف باید به بازی‌های آینده فکر کنیم چون بازی‌ها در این مرحله سخت‌تر است و همه تیم‌ها برای صعود برنامه‌ریزی کرده‌اند.

 عمران زاده تاکید کرد: دیدار فلسطین مقابل اندونزی را آنالیز کردیم ولی تنها چیزی که جلب توجه می‌کرد این بود که در ورزشگاه خانگی اندونزی در جایگاه تماشاگران جای سوزن‌انداختن نبود. همانطور که سرمربی تیم ملی اعلام کرد هواداران یار دوازدهم ما هستند و باید به صعود تیم ملی کمک کنند.

 وی در پاسخ به این سؤال که چند درصد احتمال می‌دهید که تیم ملی به جام جهانی صعود کند، گفت:‌ ما مربی خوبی داریم و اگر همه‌جوره از ما حمایت شود مطمئن باشید به جام جهانی می‌رویم.

 در ادامه یکی از خبرنگاران پرسید شما در زمان مربیگری قطبی در تیم ملی حضور داشتید ولی پس از آن حضور شما کمرنگ‌تر شد که عمران‌زاده در پاسخ به این سؤال گفت: در زمان مربیگری قطبی در تمامی اردوها حضور داشتم ولی در آخرین اردو با بی‌مهری خط خوردم امسال نیز راهنمایی‌های زیادی گرفتم و حتی فرهاد مجیدی و پدرم صحبت‌های زیادی انجام دادند و در تلاش هستم همه‌جوره خود را به کادر فنی ملی تحمیل کنم.

 وی در پایان در خصوص اینکه حضور مجیدی چقدر می‌تواند به تیم ملی کمک کند گفت: فرهاد مجیدی یک استثناء است درست مثل علی کریمی و امیدوارم او در تیم ملی موفق باشد.
نوشته شده در دوشنبه 7 شهریور 1390 ساعت 04:39 ق.ظ توسط نظرات |


Design By : Pars Skin

?