تبلیغات
Susa Web Tools
دختران خون آبی - عکس از عسل پورحیدری دختر منصور خان پور حیدری


دختران خون آبی

اس اس آسیایی سرور سرخکایی
.•* زیبــا ســاز بــرای مـــا *•. www.zibasaz4us.blogsky.com جدا کننده ها


مدافع تیم فوتبال تراكتور به بازی استقلال می‌رسد


http://www.digionline.ir/News/Images/5473_279182652_%D8%A7%D9%85%DB%8C%D8%B1%D8%AD%D8%B3%DB%8C%D9%86%20%D8%B5%D8%A7%D8%AF%D9%82%DB%8C.jpg

   امیر حسین صادقی که به دلیل فرو رفتن سوزن به کف پایش دچار مصدومیت شده، روز گذشته در محل تمرین تراکتورسازی حاضر شد اما تمرین نکرد.
او روز گذشته پایش را جراحی کرد و چون درد دارد تا سه روز نمی تواند تمرین کند.

درحالی که به نظر می رسید این مدافع به بازی این هفته تراکتورسازی مقابل استقلال نمی رسد مشکلی برای این مسابقه ندارد.
دیدار تیم های استقلال و تراکتورسازی جمعه هفته جاری در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.


.•* زیبــا ســاز بــرای مـــا *•. www.zibasaz4us.blogsky.com جدا کننده ها

برهانی: این کار اخلاقی و حرفه‌ای نیست آرش برهانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره مصاحبه‌های چاپ شده امروز در برخی روزنامه‌های ورزشی اظهار داشت: تا بعد از بازی با تراکتورسازی نمی‌خواهم مصاحبه‌ای انجام دهم. از دوستانم که از قول من مصاحبه‌ای را امروز در یکی از روزنامه‌های ورزشی چاپ کرده‌اند، ناراحتم.

وی افزود: آنها با انتشار این مصاحبه من را زیر سؤال می‌برند. حرفی نزدم که بنویسند. اصلا مصاحبه نکردم و تلفنی جواب ندادم اما از من مصاحبه‌ای چاپ شده که چندین سؤال در آن وجود دارد. از قول من نوشتند "از مظلومی بپرسید چرا بازی نمی‌کنم" اما خدا می‌داند به خاطر شرایط خودم و استقلال صحبتی نکردم و حتی به دوستانم هم گفتم مصاحبه نمی‌کنم.

برهانی تاکید کرد: این کار اخلاقی و حرفه‌ای نیست. همیشه در خدمت خبرنگاران بوده‌ام اما وقتی در شرایط مصاحبه نباشم، بی‌تعارف به آنها می‌گویم.

وی که تمایلی به مصاحبه نداشت، در خصوص مصدومیتش گفت: مصدومیت جزئی دارم. امروز هم سر بازی دوستانه شرکت می‌کنم، به میدان نمی‌روم ولی می‌توانم در تمرینات شرکت کنم.


.•* زیبــا ســاز بــرای مـــا *•. www.zibasaz4us.blogsky.com جدا کننده ها

بررسی شرایط مصدومیت رحمتی،منتظری و زندی
 

   به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، پزشک تیم فوتبال استقلال در مورد آخرین وضعیت مصدومان تیم فوتبال استقلال گفت: کیانوش رحمتی دچار کشیدگی ران از نوع درجه یک شده که در حال درمان وی هستیم و امیدواریم تا روز جمعه آماده مسابقه شود هر چند وضعیت او هنوز مشخص نیست و نمی‌توان با قاطعیت از حضورش صحبت کرد.


وی ادامه داد:شرایط پژمان منتظری مطلوب است و انشااله به دربی خواهد رسید. فریدون زندی از امروز (شنبه) فیزیوتراپی فشرده و متمرکز را آغاز کرده و با توجه به انگیزه و جدیتی که خودش دارد هیچ بعید نیست زودتر از موعد شرایط بازی کردن را به دست آورد.


.•* زیبــا ســاز بــرای مـــا *•. www.zibasaz4us.blogsky.com جدا کننده ها

پورحیدری: تمرینات استقلال ناقص است 

http://www.qeshmdaily.com/images/docs/000000/n00000951-b.jpg

منصور پورحیدری با اشاره به حضور بازیکنان آبی پوش در اردوی تیم ملی تصریح کرد: استقلال تیمی است که بیشترین ملی پوش را دارد و این امر یقینا مشکلاتی را برای کادر فنی ایجاد می کند. از جمله اینکه تمرینات ما با تعداد کامل بازیکنان برگزار نمی شود و ناقص است.
وی ادامه داد: رحمتی، حیدری، عمران زاده، مجیدی، جباری و تیموریان در اردوی تیم ملی ایران حضور دارند. از سوی دیگر جاسم کرار در اردوی تیم ملی عراق و ولید علی در اردوی تیم ملی کویت هستند.
سرپرست استقلال تاکید کرد:ضمن اینکه زندی، منتظری و کیانوش رحمتی هم با مشکل مصدومیت روبرو هستند و در عمل در تمرینات این هفته بیش از 11 غایب داریم.
پور حیدری خاطرنشان کرد: برای تیم ملی آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم این تیم در دومین مسابقه خود هم سر افراز باشد.
وی گفت:به هر ترتیب باید با مشکلات بجنگیم و خودمان را آماده بازیهای حساس پیش رو کنیم، امیدوارم ملی پوشان ما بتوانند این خلاء را با تجربه خود پوشش دهند، چرا که در این برهه حساس به تجربه ملی پوشان نیاز مبرم داریم. 
 

 
 نوشته شده در شنبه 12 شهریور 1390 ساعت 05:30 ب.ظ توسط نظرات |


Design By : Pars Skin

?