تبلیغات
Susa Web Tools
دختران خون آبی - عمران زاده:شرمنده همه استقلالی ها


دختران خون آبی

اس اس آسیایی سرور سرخکایی یک روز از باخت آبی‌های پایتخت برابر ملوان در انزلی می‌گذرد. ادعای اکثر بازیکنان استقلال این است که اگر بازی در زمین مناسبی برگزار می‌شد این ملوان بود که بازنده لقب می‌گرفت نه استقلال.
 حنیف عمران‌زاده، مدافع استقلال در گفت‌وگو با قانون درباره باخت تیمش می‌گوید: این یک واقعیت است که همه ما فکر و ذهن‌مان مراقبت از سلامتی خودمان بود. واقعا نمی‌توانستیم در آن زمین با خیال راحت بازی کنیم چون ممکن بود خانه‌نشین شویم و تا ماه‌ها مصدومیت را تحمل کنیم. در این صورت استقلال بود که آسیب می‌دید.
 این بازیکن ادامه می‌دهد: «من نمی‌خواهم ادای آدم‌های قهرمان را دربیاورم چون در پیروزی و شکست یک تیم همه بازیکنان نقش دارند اما در مورد این باخت باید بگویم من خیلی بد و پراشتباه ظاهر شدم. می‌خواهم بگویم استقلال به بد بازی کردن من باخت و جا دارد که از همبازی‌های خودم و هواداران عذرخواهی کنم و بگویم که شرمنده‌شان هستم.»
 عمران‌زاده در واکنش به اتفاقاتی که بعد از بازی در رختکن استقلال رخ داد، ترجیح می‌دهد که حرفی نزند: «واقعا دوست ندارم درباره اتفاقات رختکن حرفی بزنم. چون آنهایی که باید به مشکلات رسیدگی کنند این کار را انجام می‌دهند و من به عنوان بازیکن فقط سعی می‌کنم که وظایفم را به خوبی انجام بدهم.»
 مدافع استقلال در پاسخ به این سوال که آیا از دعوت نشدن به تیم ملی دلخور نیستی هم سعی می‌کند حرفه‌ای سخن بگوید: «فعلا در شرایط روحی خوبی نیستم اما باید به تصمیم کی‌روش احترام بگذارم.»
 
 

 

 
نوشته شده در یکشنبه 10 مهر 1390 ساعت 07:19 ب.ظ توسط نظرات |


Design By : Pars Skin

?