تبلیغات
Susa Web Tools
دختران خون آبی - شریفات: مجیدی تا آخر عمر، من را شرمنده خود کرد


دختران خون آبی

اس اس آسیایی سرور سرخکایی

http://www.fcesteghlal.ir/UserFile/Pictures/ESES9967.JPG


به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، اسماعیل شریفات طی گفت‌وگویی با سایت رسمی باشگاه استقلال در خصوص گلزنی‌اش در دربی اظهار داشت: برای این بازی خیلی انگیزه داشتم. قبل از بازی هم خیلی‌ها به من گفتند که در دربی می‌توانی گل بزنی. به هر حال از موقعیت به وجود آمده استفاده کردم و توانستم بهترین لحظه زندگی‌ام را رقم بزنم. البته مجیدی خیلی به من کمک کرد که رویایم به حقیقت بپیوندد. گلزنی در دربی به همراه بستن بازوبند کاپیتانی رویایی بود که اصلاً فکرش را نمی‌کردم به حقیقت بپیوندد ولی آقا فرهاد، من را تا آخر عمرم شرمنده کرد تا هیچ وقت این لطفش را فراموش نکنم.
شریفات در ادامه گفت: قبل از بازی مجیدی به من گفته بود که اگر گل بزنی حتماً بازوبند را به تو می‌‌دهم. به خاطر همین بود که بعد از گلزنی‌ام، بازوبند را به دستم داد. لحظه‌ای که هیچ‌وقت فراموش نمی‌کنم.
وی در پایان درخصوص برد در دربی هم اظهار داشت: بازی واقعاً بازی خیلی قشنگی بود و خدا را شکر می‌کنم که توانستیم باز هم به پیروزی برسیم تا یک رکورد بی‌نظیر را از خود به جای بگذاریم. واقعاً کسب 4 برد متوالی در دربی رکوردی ماندگار است که به نام استقلال به ثبت رسید. امیدوارم بتوانیم به همین روند ادامه دهیم.


نوشته شده در شنبه 19 آذر 1390 ساعت 06:18 ب.ظ توسط نظرات |


Design By : Pars Skin

?