تبلیغات
Susa Web Tools
دختران خون آبی - بیگ زاده به استقلال پیوست


دختران خون آبی

اس اس آسیایی سرور سرخکایی
    هاشم بیک زاده با حضور در باشگاه استقلال و پس از مذاکره با علی امیری معاون باشگاه استقلال با این تیم قرارداد یک ساله امضا کرد.

این بازیکن در شرایطی امروز در باشگاه استقلال حاضر شد و با این تیم به توافق رسید که علی فتح الله زاده مدیرعامل این باشگاه از سمت خود استعفا کرده است.


بیک زاده سابقه بازی در استقلال را دارد و بار دیگر به جمع آبی پوشان بازگشت. قرار داد وی احتمالا امروز در هیئت فوتبال ثبت می شود.


جلسه قلعه‌نویی با فتح‌الله‌زاده امیر قلعه‌نویی صبح امروز در دفتر علی فتح‌الله‌زاده جلسه‌ای با مدیرعامل مستعفی باشگاه استقلال داشت.


در این جلسه قلعه‌نویی تلاش کرد فتح‌الله‌زاده را راضی به بازگشت به استقلال کند.


فتح‌الله‌زاده روز شنبه از سمت خود استعفا کرد ولی طبق گفته علی نظری جویباری قائم مقام باشگاه استقلال رئیس هیئت مدیره باشگاه با استعفای وی مخالفت کرده است.


از سوی دیگر فتح‌الله‌زاده روز گذشته در گفتگویی تاکید کرد که به هیچ عنوان راضی به برگشت به استقلال نیست.


با این حال گفته می‌شود امکان بازگشت فتح‌الله‌زاده به استقلال وجود دارد.


 جزئیات تازه از متن استعفای فتح الله زاده

استعفای نابهنگام علی فتح الله زاده معادلات در استقلال را دوباره پیچیده کرد. در شرایطی که هواداران این تیم امیدوار بودند با حضور قلعه نویی و ابقای فتح الله زاده استقلال با قدرت وارد بازار نقل و انتقالات بشود اما استعفانامه ناگهانی فتح الله زاده به عباسی، وزیر ورزش و جامعه فوتبال را شوکه کرد!
دیروز در حالی خبرگزاری های مختلف خبر استعفای مدیرعامل استقلال را مطرح کردند که جزئیاتی درباره نامه فتح الله زاده به وزیر ورزش منتشر نشد اما شایعاتی در این مورد به گوش می رسد.


گفته می شود که فتح الله زاده در نامه خود به عباسی تاکید کرده است که باشگاه استقلال در حال حاضر سه مدیرعامل دارد و با رفتن من حداقل این تعداد به دو نفر کاهش پیدا می کند!
کنایه مدیرعامل استقلال به دو نفر دیگر احتمالا شامل قلعه نویی و رسولی نژاد می شود.
رئیس هیئت مدیره استقلال دیروز هم بعد از خبر استعفای فتح الله زاده گفت: «قرار بود هر هفته ما سه نفر یعنی فتح الله زاده، قلعه نویی و من درباره امور استقلال خارج از جلسه هیئت مدیره تشکیل جلسه بدهیم!
مثلث قدرت در استقلال با رفتن فتح الله زاده از بین رفت و می توان پیش بینی کرد که این اتفاق زمینه قدرت بیشتر قلعه نویی در استقلال را به وجود خواهد آورد. اتفاقی که البته شاید با انتخاب یک مدیرعامل ناخوانده رخ ندهد!

 


نوشته شده در سه شنبه 16 خرداد 1391 ساعت 02:12 ب.ظ توسط نظرات |


Design By : Pars Skin

?